Toplantılar

 Toplantılar

Phytorelief Kids Lansmanı – 8 Aralık 2020

Diyetisyen Dilara Koçak moderatörlüğünde düzenlenen lansmanda Prof. Dr. Mehmet Ceyhan pandemideki en son gelişmeleri paylaşırken Prof. Dr. Erdem Yeşilada ise “Koronavirüs Pandemisinde Etkinliği Kanıtlanmış Fitoterapötik Ajanlar”  konusunda merak edilenleri yanıtladı.

Prof. Dr. Erdem Yeşilada ile Eczacı Sohbetleri – 12 Mart 2021

Esra Güleryüz moderatörlüğünde düzenlenen oturumda Prof. Dr. Erdem Yeşilada “Bitkisel İlaçlarda Deneysel ve Klinik Etkinlik Bulgularının Değerlendirilmesi” konusunda merak edilenleri yanıtladı.

Prof. Dr. Erdem Yeşilada ile Eczacı Sohbetleri – 5 Nisan 2021

Dr. Tuna Yavuz moderatörlüğünde düzenlenen oturumda Prof. Dr. Erdem Yeşilada “Gastroistestinal Fonksiyonların Düzenlenmesinde Bitkisel Çözümler” konusunda merak edilenleri yanıtladı.

Prof. Dr. Serhat Ünal COVID-19 Pandemisinde Son Durum – 20 Nisan 2021
Sağlık Bakanlığı Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi ve Hacettepe Üniversitesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Ana Bilim Dalı Üyesi Prof. Dr. Serhat Ünal, 20 Nisan Salı günü Alchemlife Türkiye liderliğinde sağlık profesyonellerine yönelik düzenlenen toplantıda Covid-19’la ilgili son gelişmelere değinirken, korona virüsü yok ettiği ispatlanan özel pastil formülü hakkında da bilgiler paylaştı.
Prof. Dr. Levent Kurnaz – Dünya Çevre Günü İklim Değişikliği ve Doğaya Saygı – 6 Haziran 2021
Boğaziçi Üniversitesi İklim Değişikliği ve Politikaları Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Levent Kurnaz “Dünya Çevre Günü İklim Değişikliği ve Doğaya Saygı” adlı oturumda merak edilenleri yanıtladı. 

Phytorelief Basın Toplantısı – 14 Eylül 2021 

İpek Dağıstanlı moderatörlüğünde, Yeditepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Farmakognozi ve Fitoterapi Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Erdem Yeşilada, LIV Hospital Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji uzmanı Prof. Dr. Dilek Arman, LIV Hospital Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Kübra Cenkçi katılımlarıyla gerçekleştirilen basın toplantısında hem araştırmanın sonuçları hem de varyantlara karşı etkisi bilimsel olarak olarak ispatlanmış formüller konuşuldu.